اعتماد را چگونه برای خودتان تعریف می کنید؟ اعتماد به نفس لزوماً به این معنا نیست که به هر مکانی که وارد شوید از همه حاضران در آنجا بهتر باشید. بلکه درک این مفهوم است که شما مجبور نیستید خودتان را با کسی مقایسه کنید. در این ویدئو برایان تریسی که از بزرگترین سخنرانان دنیا محسوب می شود درباره چگونگی ایجاد اعتماد به نفس صحبت می کند.

مهمترین مزیت برای موفقیت در جامعه شلوغ ما خصوصاً در کسب وکار، کیفیت اعتماد به نفس شماست. اعتماد به نفس در مجموع نتیجه عزت نفس شماست. احترام به خود و احساس ارزش شخصی و بسیاری از چیزهایی که در طول زندگی برای شما اتفاق افتاده است. اعتماد به نفس مانند آمادگی جسمانی است. با انجام برخی رفتار‌ها یاد می گیریم چگونه اعتماد به نفس خودمان را بسازیم. چگونه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم.

شما با آنچه خود درونی شما نام دارد شروع می کنید. چگونه مردم سطح بالایی از اعتماد به نفس را پیدا می کنند؟ خب ما متوجه شدیم که تلنگر زدن به اعتماد به نفس، خودکارآمدی نامیده می شود. این بدان معنی است که شما خوب هستید یا احساس می کنید در کارهایی که انجام می دهید مهارت دارید.

راه سریع برای ایجاد اعتماد به نفس

یکی از سریع ترین راه ها برای ایجاد اعتماد به نفس این است که، به روشنی فکر کنید که چه کسی هستید و چه می خواهید. به مهارت هایی فکر کنید که به آنها نیاز دارید تا یک زندگی و شغل شگفت انگیز بسازید.

برای شما مثالی می زنم؛ وقتی که من فروش را شروع کردم، در آن آموزش ندیده بودم فقط به من گفتند که بیرون بروم و در بزنم و فروش کنم. من این کار را کردم از فروش یا برقراری تماس ترس نداشتم. اما من مهارت خاصی نداشتم و من هرگز هیچ فروشی انجام نداده بودم.

ایجاد اعتماد به نفس, یوبان

گاهی اوقات من ساعت هفت یا هشت صبح شروع می کردم. درست وقتی مردم به کارشان می رفتند و من تمام روز کار می کردم. بعد می رفتم و درهای آپارتمان ها و خانه ها را می زدم، درست تا ساعت نه یا حتی ساعت ده شب.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن